Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURDELA GÖRMEK

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Freedom18
İyi günler Kahin hanım.Ruyamda arkadaşlarımdan biri beni rüyasında gormus ve heyecanlı bir şekilde anlatıyor, kendi başın elindeydi ve elinde kırmızı kurdale vardı diyor..Vizyon olarak gordum onun rüyasını.Elimdeki baş benimkinden hallice büyüktü ve saçları erkek gibi kısaydı kendi başım gibi değildi ve zaten boynumun ustunde kendi başımın da olduğunu anımsıyorum.Ve sağ el yüzük parmağımda kırmızı kurdele takılıydı,fiyonk yapılıp kesilmiş.Cok etkilendim anlamı nedir acaba.20 yaşında bekarım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elinizde tuttuğunuz başın çeşitli anlamları olabilir. Birinin vefatını simgeleyebilir. Birini razı etmeyi, birinin kararlarını etkilemeyi, birini istediğiniz şekilde yönlendirmeyi de temsil edebilir. Ancak bu her ne ise sizin hayrınıza olacak. Bekar kadınlar için kırmızı kurdela evlenmeyi temsil eder. Ayrıca rüya içinde anlatılan rüyalar da habercidirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA