Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURDA AŞIK OLMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya prensesi
Rüyamda annem ben kızkardeşim yolda duruyoruz bizi dedem bırakmış yola kadar -ama gerçekte dedem yok tanımıyorum- bi araba duruyor 2 erkek bi kız var biz de biniyoruz arabaya ama ben rahatsız oluyorum inmek istiyorum k......'ya gidiyorlarmış ben hep soruyorum gerçekten oraya mı gidiyorsunuz yemin edin diyorum sonra oraya gidiyoruz benim sevgiliöim orda olduğumdan haberi yok yalan söylüyorum evdeyim diye. Sonra bir sürü kurt geçiyor olduğumuz yerden biri yanımıza kadar geliyor aşıkoluyorum kurta
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileniz yalnız; annenizin ailesinin sizi korumadığını düşünüyorsunuz. Başkalarının hayatlarının, kararlarının içinde yer almak zorunda kalıyorsunuz ve ruhunuza ağır gelen şeyler yaşıyorsunuz. Nereye gittiğinizi anlamadım ama belli ki çok taktir edilmeyen bir yer. Eğer "kerhane" demek istediyseniz namusla ilgili kavram karışıklıkları da yaşıyorsunuz demektir. Yakında sizi cephe almış bazı insanların alanına girecek ve tehditlerini hissedeceksiniz. Ancak rüya çok ilginç bitiyor. Düşmanınıza ve belki de celladınıza aşık olabilirsiniz; çok dikkat edin. "cellat" derken, kadınları küçük gören ve onlara eziyet eden erkekleri işaret ediyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA