Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURBAN KESMEK

17.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Yıllardır görüşmediğim bir komşumuz, bodrumunda çocuğuna astroloji hakkında ders veriyor.Ben de dinliyorum. Yanımda ise bir meyve ağacı var ve ağaçtaki meyveler olgunlaşmışlar. Ben de ağacın altında onları dinliyorum.Birden yan tarafta başka bir komşumuzun kurbanlıklar koyunlar kestiğini görüyorum. Komşumuz olarak düşünüyorum ancak yüzler başkasına ait ünlü bir oyuncu. Dilekler gerçekleşmiş bu yüzden kurbanlıklar kesiliyor diye düşünüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin ve aileden gelen değerlerin korumasında, güzel bir hayatınız var. İnsanların kaderlerini nasıl değiştirebilecekleri konusundaki fikirlere değer veriyorsunuz ama buna ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsunuz. Kurban keserken çiğ et gördüyseniz başkalarının başlarının belaya girdiğini duyacaksınız demektir. Hem komşunuz hem de ünlü oyuncu bununla ilgili semboldür. İsimleri, işleri ya da başka özellikleri ile sorunlar yaşayacak insanları temsil ediyor olabilirler ya da komşunuz yaşayacakları ile gündeme gelecek ve ilgi çekecek olabilir. Eğer çiğ et yoksa kurban negatif enerjilerin temizlenmesini temsil eder. Bu durumda yaşamınızdaki bazı sıkıntılar sona erecek demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA