Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURAN-I KERİM'E KAN BULAŞMASI

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aysun
Merhaba Kahin hanim arkadaşım bir rüya görmüş.Elinde arapça bir Kuran varmış.bakiyormus bilmiyormus ve ogrenmeye calisiyormus.ibrahim diye biri ona Kuran ogretecekmis.elinde bıçak olan bir adam arkasından kovalıyormus.evin içine giriyormus.arkadaşım da ibrahim wc den çık geldi beni vurmaya geldi diyor.o sırada kuran elinden düşüyor.kaldırıyor mu tam hatırlamıyormus.ve Kurana biraz kan bulaşmış ve sağ baş parmağıyla kanı silmeye calisiyormus ama kan izi kaliyormus.şimdiden çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançları ile ilgili bazı sıkıntıları var arkadaşınızın. Temelsiz inançlara sahip olabilir. Hatta belki de sadece bu yüzden çevresindeki bazı insanlar tarafından itham ediliyor ya da suçlanıyor olabilir. Bu durum iyica kafasını karıştırmış sanki. Önümüzdeki günlerde dini bazı inançlardan kopabilir ama dikkat etsin bu yüsen akrabalarından bazıları ondan yüz çevirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA