Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜPE TAKMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi
Merhaba Kahin hanim ben evlilik ile ilgili istihareye yattım.bir rüya gördüm onun ile ilgili olup olmadığını bilmiyorum.rüyamda arkadaşımın düğünü olacakmış akşam.damadı hic gormedim gelin de hazır değildi.diğer kiz arkadaşlarım hazırlanmış bir tek ben hazirlanmamisim yetisemicem diyorum.sonrasında annem galiba turkuaz renginde büyük küpe veriyor bende düğünde bunları takarim diyorum.kupeleri beğeniyorum.yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın istiare niyetinizle ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bu rüya evlilikle ilgili kaygılarınızın bir yansıması. Gecikmesinden korkuyorsunuz, aradığınızı bulamamaktan belki de evde kalmaktan. Ama annenizin sözleri aklınızda, sizi motive ediyor, sözleri ile rahatlamanızı sağlıyor. Bence de onu dinleyin, anneler her zaman doğru olanı hissederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA