Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KÜPE ALMAK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ponçik
Merdivenlerden çıkıyordum en üst kata geldiğimde şifreli gizli bir kapı vardı ve ordaki mafya tipli adam bana buraya gelmenin yasak olduğunu söyledi ve beni uzaklaştırdı. Bende alt katta tuvalete girdim tuvaletteki kırık fayansın arkasında pırlanta ve inciden küpeleri aldım birini yere düşürdüm ve aldığımı biri fark etti diye korktum. Tam tuvaletten çıkacakken duvarın diğer tarafından mafya tipli adam çıktı ve beni görüp peşime düştü. Markette kovalamaca başladı. Bana pirinç çuvalıyla saldırdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Engelleniyorsunuz, hayatınızı sabote edenler var. Daha fazlasını yapabilme gücüne sahipsiniz ama size izin vermeyen birileri var. Mafya adam birini sembolize ediyor. Babanız olabilir, abiniz olabilir, patronunuz olabilir ve belki de toplumun kendisidir. Ama sıkıntılar size çok değerli hayat dersleri vermiş aslında. Yine de sizi para ile cezalandırmaya çalışacaklar. Zengin birisi üzerinizde hakimiyet kurmaya çalışacak. Yılmayın bence, yapabilme gücüne sahipsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA