Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUMAŞI SÖKMEK

21.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gulsena
10 yıl önce beraber olduğım erkek arkadaşımın evine gidiyorum ev boş ve çalı bir süpürgeyle evi süpürüyor.başkalarıda var.masanın üzerinde biri onun biri benim birşeylerimiz var.ben orada iki örtüyü birbirine dikiyorum.yanıma geliyor bu bana lazım birleştirip masaya örteceğim diyorum izin vermiyor bende söküp onun parçasını ona veriyorum.oda evi süpürmeye devam ediyor.oradakilerede beni göstererk oda burada ev aldı araba aldı diyor.şuanda evliyim.bu rüye ne demektir.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz, ikinizin kaderini birleştirmek istemişsiniz ama o buna razı gelmemiş. Böylece bambaşka hayatlarınız olmuş, birbirinizden kopmuşsunuz. Onun yaşam amacı farklıymış zaten. Zihni karışık birisi ve odaklanmada zorluklar yaşıyormuş. Ve hala aynı, değişmemiş. Ara sıra aklına geliyorsunuz, sizi düşünüyor. Başka bir açıdan size yakın bir yere taşınabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA