Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUMAŞ BAKMAK

09.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ada kırmızı
Rüyamda esim ve cocugumla bi yerde kumaş bakiyorum zenci zayif uzun boylu bi kizla konuşurken birden olduğum yerin sokagina silahli askerler doluyor ve sokagin karsisi denizmis gemiden budist kiyafetli ve yabanci kökenli kimseler iniyor.olduğum yere onlari aliyorlar bu askerler.sonra ben eşini ve çocuğumu kabediyorum.içerde aids testi karti olanlari göstersin diyorlar.bana iğne yapıyorlar aids oluyorum.olduğum yer terk edilmiş otel gibi.tepeyecikiyorum.siyah deniz şehadet getiriyom sularabirakiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizle ilgili geleceğinize dair bazı seçimler yapmak için bir yerden haber beklentisi içine gireceksiniz. Beklediğiniz haber yerine olmadık karışıklılar yaşayabilirsiniz. Birilerinin yaşadıkları maceralı tecrübeler sizi şaşkına çevirebilir ve odağınızı şaşırabilirsiniz. Yabancı çevrelerden de güvendiğiniz insanların intikam duyguları ile yapacakları şeylerden de uzak durun. Size bulaştırılan hastalık, karışacağınız bu karanlık işlerin sizi hasta edebileceği ya da canınızdan bezdirebileceği konusunda bir uyarıdır. Ailenizi geri plana atmayın sakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA