Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞUNU KORUMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pacho
Ülkemizin sınır bölgesin de bir hastanedeyim. Sınır da olduğumuz için hastane de çok yaralı felan var. Hastanenin koridorun da yürürken biri bomba var diye bağırıyor herkes saklanıyor felan ortada ufak 2,3 yaşında bir kız çocuğu kalıyor bende koşup çocuğa atlayıp kendimi siper ediyorum. Ortalık yatışıyor. Ufak kız çocuğu ile ağlıyoruz. Hastane görevlisinden biri babası gelecek felan diyor da sonra uyanıyorum fakat uyanırken fazla duygusal ve ağlıyor bir şekilde uyandım. Gözümden yaşlar gelmişti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kadınlar genellikle içlerindeki çocuğu, yanlarında bir çocuk olarak görüyorlar. Nerede yaşadığınızı, yaşınızı yazmamışsınız. Bu rüya bir hastalıkla ilgili gelişmeleri ve bu nedenle yaşayacağınız korkuları, kötü sonuçlardan endişe etmeyi temsil ediyor. Küçüklüğünüzde böyle bir şey yaşadıysanız rüya buna ait de olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA