Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖZLENMİŞ MISIR ALMAK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KARAMSAR
Merhabalar, dün gece rüyamda işyerinde bize gelen firmalardan bir bayanı gördüm. elinde közlenmiş mısır vardı. onların yanında çalışan bir bayanın çocuğu hastaymış onun tedavi parası için mısırları satmaya geldiğini söyledi. biz arkadaşlar olarak birer tane mısır aldık ve 5 TL para verildi. ben 10 TL para verdim ve üstünü de almadım. mısırı yedim. kızın elinde büyük ısırlar vardı ona bunları ikiye bölde daha fazzla para toplayabilelim dedim. sizce anlamı nedir. bu konuda yardımızı bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu firma ile ya da bu bayanın temsil ettiği bir konu ile ilgili maddi konuları kapsayan sıkıntılı bir durum söz konusu. Bu durumu gidermek için karşılıklı bazı vaatler gerekebilir ama siz üzerinize düşenden fazlasını üstlenmemek konusunda çok dikkatli olun. Bu karışıklığın altında başka bir amaç var çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA