Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOYUNLARA EZİYET ETMEK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nilüfer
Ellerinde birer koyun var kadının birisi zor yürüyor küçük olan koyunla koyunu kaçırdı diğer kadın elindeki koyunun bacağını kırıp kopardı ama kanamadı kaçmasındiye kaçan koyuna koştu koyuna yolda araba çarpmış hayvan can çekişiyor koşarak gidiyorum bağırıyorum bıçak getirin ölmeden keselim diye kimse getirmeyince eskiden komşumuz un evi olan yere koşuyorum bir tane büyük siyah bir bıçak buluyorum yoldan geçenlere kesindiye yalvariyorum ama kimse kesmiyor nişanlımda kesmiyor amcam geliyor biran
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Koyunlar, insanlardır, sosyal çevreniz, içinde bulunduğunuz halk ya da insanlığın tamamı. Birileri, diğerlerine eziyet ediyor ve ruhunuz bu eziyeti kaldıramıyor. Kangren olduğu yerden kesilsin diyorsunuz; böyle olmasından çok daha iyi olur. Ancak buna da imkan yok. İnsancıl duygularınızın yüksek olduğunu hissettim, insanlığın acılarını içinizde hissediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA