Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KOVULMAK

18.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lina mina
Merhaba, rüyamda işyerinden iki müdür bir önemli yönetici bir de ofis arkadaşım toplantı yapıyormuş. müdürlerden bir tanesi hem gerçekten hem rüyada işten çıkarılmış bir müdür benim de kovulmam gerektiğini söylüyordu ve beni işten çıkarıyorlardı. bahsettiğim müdür gerçekten de işten çıkan ve beni sevmeyen biriydi. bazen rüyalarım olduğu gibi çıkar. öyle bir hisle uyandım. bilinçaltı gibi görünüyor ama sanki haberci rüyaydı. ben de rüyamda bu kovulmaya itiraz ediyordum ki uyandım. tşkrler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltı rüyasıdır. Sizi sevmeyen müdür değil de bir başkası söylemiş olsaydı bunu rüyada haberci bir taraf arardık, sembollere bakardık. Ama bu hali ile sembollere bakmaya bile gerek yok. Rahat olabilirsiniz. İşten çıkan her kim ise ona haksızlık yapıldığını düşünüyor olabilirsiniz bilinçaltınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA