Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜLÜĞÜ YÖNETMEK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arkadaş
Eskiden arkadaşlarımda aramda bir sorun olmuştu bir şey yapıp benim yaptığımı bir sire saklamıştım ve bu yüzden bir arkadaşım kısa süreliğine de olsa ondan şüphelenildi daha sonradan itiraf ettim kurtuldu. Rüyamda bu arkadaşımı ve başka bir arkadaşımı daha gördüm. Yanımızda bir kişi daha vardı ama rüyamda o kişinin yüzünü göremiyordum. Bu kişi, iki arkadaşıma zarar vermek istiyordu ama rüyamda onu yönlendiren bendim onlara zarar vermesini ben söyüyordum ama annem zarar göüyordu. Sizce nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası ama size gerçekleri gösteriyor. Kötü tarafınızı beslerseniz aileniz zarar görecek diyor size. Evren yansıma prensibi ile çalışır. Ona ne verirseniz onu alırsanız. Bu nedenle kötülük ekenler her zaman azap çekerler, ruhları huzur bulmaz. Bazı kötülükler bizleri aşar ve soyumuzdaki diğer insanlara yönelir. Diğer insanların zarar görmesi bazen kendi acılarımızdan daha çok törpüler bizi, amaç da budur. Anladığım kadarı ile ikilem içindeki ruhunuz bu dünyada iyiyi tercih etmeyi denemeye geldi. Siz içinizdeki meleği besleyin devamlı. Kişisel gelişim kitapları okuyun, size çok faydası olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA