Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜ KOKU DUYMAK

12.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif ocaks
Merhaba kahincim. rüyamda 2 yıl önce ayrıldığım artık ihtimal olmayan eski erkek arkadaşımın ailesi benim içide olduğum bir araca biniyor annesi pek istemezdi beni ben gözlerim dolarak elini öpüyorum yumuşuyor. birden hepimiz ve bir dolu akraba benim evimde bulunuyoruz.isteme ve ale tanıştırma olacak ki ben şoka giriyorum böyle birşeye ihtimal vermediğim için.sonra birden şimdi onun kız arkdaşı bana düşmanlık eden kadını sokak delirmiş divane olmuş şekilde görüyorum kötü kokuyor ve çok çirkin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kadın bazı kötü olaylar yaşamış ya da onun kötülüğü nedeniyle ciddi sorunlar yaşanmış olabilir. Eski erkek arkadaşınızın ailesi sizin saygı dolu tutumunuzu ve onlara olan uyumunuzu arıyormuş gibi geldi bana. Onlardan haber almaya çalışın, bu ilişkide ciddi sorunlar yaşanmış ya da yaşanacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA