Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖTÜ KOKU DUYMAK

10.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Evde kanepede çıplak vaziyette oturuyorum.Eşimde başını bana doğru yaslamış kanepeye uzanmış vaziyette yatıyor.Yüzünü ekşitti avret yerimden kötü koku geliyormuş aslında bende bakıyorum kendine özgü kokusu varya o geliyor öyle kötü koku falan gelmiyor .2.rüyamda tavanın köşesi siyahlaşmış hatta eskimiş gibi olmuş elimde süpürgeyle temizlemeye çalışıyordum sıvaları dökülüyordu görüntüde çok kötüydü.Güzel yorumlarınızla beni aydınlattığınız için çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin sizinle olan ilişkisinde sorunlar mı var? Bir nedenden dolayı sizden uzaklaşıyor olabilir ama bunun sebebi sizin bilmeden yaptığınız bir şey, farkında değilsiniz. Cinsel ilişkileriniz konusunda eşinizle açık açık konuşmayı deneyin. Diğer rüyanız da evde bir sorunu anlatıyor zaten. Sorunu çözemeyeceğinizi düşünüp başkalarından yardım isteyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA