Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKUNÇ ŞEYLER GÖRMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pinkviolin
Rüyamda küçük bir kız çocuğunu eve almıştık.Anneme onu bırakmamızı söylediğimde olmaz onu korumamız lazım dedi.Kız sürekli yeşil bir canavar görüyorum benim yanımda size zarar vermek istiyor diye ağlıyordu.Kızla beraber yatakta yatmış kızın saçlarını okşuyordum.Sonra birden bileğime kesikler atıldı görmediğim birşey tarafından.Çığlık atarak yataktan kalktım.Ve kızın yerinde oyuncak bir bebek gördüm aynı kıza benzeyen.Bileğime kesikler atıldı.Duvarda tek göz işareti ve arapça yazılar vardı kanlı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyalar haberci de değildir sizin ruhunuzla ilişkili de değildir. Korku içeren rüyalar bilinçaltına yerleşmiş bazı şeylerle ilgilidir. İzlediğiniz filmlerden, okuduğunuz kitaplardan ya da sohbetlerden etkileniyorsunuz. Sonra da bir nedenle bu korkuyu rüyalarınızda yeniden yaşıyorsunuz. Korku merkezi bir kez titreşti mi bilinçaltı sürekli korku üretecek senaryolar yazar. Bir süre sonra bu kısır döngünün içinden kurtulamazsınız. O nedenle kendinizi korkutacak şeyler yapmamanızı öneriyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA