Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKULARLA YÜZLEŞMEK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen recı
Ruyamda nasıl oldugunu tam hatırlamamakla bırlıkte bır erkeği yannıslıkla oldurmusum bunun yanında cok korkuyorum korkmamın nedenı 2 yasındakı kızımı bırdaha görememek büyürken yanında olamamak öldürdügüm kişinin babasına bir sekilde ulasıyorum oda benı bulmuş olabilir ona yannışlıkla oldugunu bilerek öldürmedigimi söylüyorum o baba bana bakıyor kızıma bakıyor sonra polisler geliyor polislere olayın yannışlıkla oldugunu benim oglunu yannıslıkla öldürdmu ve benden şikeyetcı olmuyor ve rahatlıyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yanlış bir şey yapıp kızınızdan ayrı düşmekten korkuyorsunuz. Nedense bilinçaltınızda böyle bir korku oluşmuş. Birini öldürmek birinin hayatını etkileyecek bir şey yapmak ve polise yakalanmak da çevredeki güvenilir insanlar tarafından dışlanmayı temsil ediyor. Siz rüyanızda korkularınızla yüzleşmişsiniz. Bu haberci bir rüya değil neyse ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA