Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKULARLA YÜZLEŞMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse Ünal
Ben gerçekte psikoloji okumak istiyorum. Ruyamda universite sinavlarina girmisim bolum secicem.Yolda giderken 2 kiz goruyorum doktorluk ogrencileriymis.Aa ne kadar tatlilar diyorum ve bende doktorluk yaziyorum kazaniyorum.Sonra direk doktor olarak goruyorum kendimi.Sonra aglamaya basliyorum.Ben istemiyorum doktorlugu alin beni burdan ben psikoloji istiyorum doktorluk istemiyorum simdi yine sinavlara girmek zorundayim istemiyorum doktorlugy diye agliyorun anlami nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başka hiç bir bölümü okumak istemiyorsunuz ama birilerinin sizin fikirlerinizi değiştirmesinden, istediğiniz bölümü kazanamamaktan ve aksiliklerden korkuyorsunuz. Bu rüya korkularla yüzleşme rüyası yani bir bilinçaltı rüyası. Endişelenmeyin, siz çalışmaya devam edin, eminim istediğiniz bölümü okuyacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA