Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKULARIMIZLA YÜZLEŞMEK

15.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinem koca
Rüyamda eski sevgilim onu yüzüstü bırakmamı bana ödetmek için geri dönüyor. telefon numaramı bulup bana tehditkar mesajlar atıyo. sevgilimle aramı bozmaya çalışıyo ama sevgilim bana inanıyo. ben ona bağırırken buluyorum kendimi. bunca yıldan sonra hayatımı mahvetmek için mi döndün diyorum. o ise sadece yaptıklarını ödüceksin der gibi yüzüme bakıp gülüyo. ve bana bi paket vermiş içinde ne var bilmiyorum ama iyi bişey olmadığından da eminim. yorumunuz için şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak etmeyin, rüyanız haberci bir rüya değil. Korkularımız zamanla unutluyormuş gibi görünse de bilinçaltının derinliklerine itilirler aslında. Bir gün, bir neden, onları bulundukları yerden kıpırdatır ve su yüzüne çıkartır. Bilinçaltının görevi sizi onlarla yüzleştirmektir, bu nedenle de rüyalarınızda korkularınızla yüz yüze gelirsiniz. Neden hatırladım bunca yıl sonra demeyin; bir ses, bir söz, bir koku bile korkunun üzerindeki örtüyü kaldırıverir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA