Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKU İÇERİKLİ ŞEYLER GÖRMEK

27.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen günay köse
Odamda karyolamın önünde uzanmışım ve saçım açık yan yatmışım. Babam bana bakmaya geliyor, yerde yattığımı görünce geri gidiyor o anda karyolamın altından görünmeyen bir el saçımdan tutup benı karyolanın altına çekiyor. bende ses çıkarmaya çalışıyorum babamdan yardım istemek içn ama sesim çıkmıyor. ayaklarımı yere vurarak ses çıkartıyorum babam geliyor. Ne oldu diyip elimden tutup çekiyor. Biraz zaman sonra sesim geliyor ve karyolamın altında oyuncak gibi birşey çıkıyor.Onu atmaya çalışıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar haberci olmazlar. Gerçek yaşamda sizi korkutacak şeyler izlemeyin, okumayın. Beynin korku bölgesi bir kez titreştiğinde sürekli korku üretir. Hatta öyle şeyler yaşarsınız ki artık bunları gerçek sanmaya başlarsınız. Ruhlar, bedensiz varlıklar, büyüler ve vampirler sizin beyninizin ürettiği şeylerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA