Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKU İÇERİKLİ ŞEYLER GÖRMEK

22.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen feyiz
Merhaba ben bir hafta önce babamı kaybettim ve onun ölümünden sonra sürekli şu rüyayı görmekteyim ben annem ablam ve kardeşim karanlık bi evdeyiz kapıları hep acık ama ben o kapıların acık olmasından ürkmeme ragmen kapatmıyorum ve yataga gidip annemle yatıyoruz kapımız kitli kapıyı zorlayan birileri oluyo o kapı bişekilde acılıyo acılınca karşımızda ablam ve kardeşim yüzleri boyalı ve bize saldırıyolar ve bana seninle işimiz bitmedi diyolar lütfen yorumlarmısınız teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanızın vefatı sizi etkilemiş, sinirleriniz bozulmuş. Sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar ayrıca korku içerikli rüyalarda geleceğe ait bilgi vermezler. Ölümün kara yüzüne tanık olunca beyninizdeki korku merkezi etkilenmiş. Babanızın ruhunun yaşadığı ve yaşayacağı aşamaları öğrenmek isterseniz arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA