Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKU İÇERİKLİ ŞEYLER GÖRMEK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen redqueen
Rüyamda arkadaşlarımla daha önce görmediğim bi evdeydik hepimiz baya baya gergindik bi önceki gün (ruyada) benim üstüme siyah erkek saçı atılmıştı bi avuç bu rüyayı ikinci kez farklı şekilde görüyorum. Atölyeden çok da samimi olmadığım kişiler bile var korku filmlerinde olduğu gibiydi bişey onu görmem için fotoğraf kamerasıni kullanmami soyluyodu bende telefonu alip bakıyodum arkadan bi erkeğin resmi silikde olsa belli oluyodu erkeğin yüzü de belli oluyodu ama tanımıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz bilinçaltınızın ürünleri. Haberci rüyalar korku içeriği taşımazlar. Zaten gördüklerinize genel olarak baktığımızda, karanlık varlıklar, büyüler, gerginlikler de bu görüşümü doğruluyor. Korku içerikli şeylerle ilgilenip kendinizi korkutmayın, bilinçaltına işleyen korkular uzun süreli, rahatsız edici rüyalara sebep olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA