Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KORKU HİSSETMEK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen msimsekk
Merhaba ben bi kac defa ayni rüyayı daha doğrusu kabusu görerek uyaniyorum artık bu durumda n cok rahatsız oluyorum ruyamda farklı sekillerde normal olmayan insanlar tarafindan kafam isiriliyo ve titreyerek uyaniyorum nedir bu lütfen yardımcı olur musunuz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissi rüyanın haberci olmadığını anlatır. Siz bir de bunları sürekli görüyorsunuz ki bu durumda korku merkezinizin titreşimine engel olamıyorsunuz demektir. Korku, korkunun mayasıdır. Yumurta mı tavuktan çıktı, tavuk mu yumurtadan misali hangi korkunun diğerini doğurduğunu anlayamazsınız bir süre sonra. Rüyaların elbette ki bir anlamı yok. Yorumlamaya ya da anlamaya çalışmayın, kendinizi korkutmaktan vazgeçin en iyisi. Korku filmi izlemeyin, geceleri yatmadan duş alın, küçük sakinleştirciler işe yarayabilir. Bir süre sonra rüyalarınız düzene girecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA