Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şizofren
Rüyamda aşırı derece korkuyordum kalp atışlarımı hissedebiliyordum bi trene bindim ve bu trende doğa üstü şeyler yaşanıyordu üç harfliler diyordu bi kadın ve tren onların diyorlardı trende yalnızca ben vardım korkmaya başladım ve tren giderken kapıyı açtım ve atladım sonra tren raydan çıktı bi anda köprüden aşağı düştü. rüyada gözlerimi evde açtım ve evin kapısına koştum açtım ve bi kadın arkasi dönük oturuyordu bana bakıp korkunç güldü bende bağırdım sesim çıkmıyordu baya korktum hayr olsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissettiğiniz rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya bir tür karabasan. Cinler, şeytanlar, doğa üstü olaylar, sesinizin çıkmaması ve aşırı korku hisleri bunun göstergesi. Bazen bir nedenle beynimizdeki korku merkezi titreşime geçer. Böyle zamanlarda anlamsız ve korku dolu rüyalar görürüz. Benim tavsiyem kendinizi korkutacak şeylerle uğraşmamanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA