Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

02.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buseltn
Rüyamda apartmanda yaşayan bir adam gördüm buna sürekli 3 harfliler musallat oluyordu ve o bunu bildiği için her musallat oluşlarında onlara küfürler ediyordu.Rüyamın sonunda adamın alt katında küçük bir kız vardı adamdan yardım isteyerek apartmanın içine çağırdı daha önce bu adamın kaybolmuş kağıtları vardı küçük kız apartmanın içine adamı çağırdığında bu kağıtların hepsi apartmanın üst duvarına sırayla yapıştırılmıştı adam bunu gördüğünde küfretmeye başladı ama ben çok korkarak uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedensiz varlıklarla ilgili korku içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bu tip rüyalar sizin bilinçaltınızın ürünleridir. Ben hep aynı uyarıyı yapıyorum size de söylemeliyim. Beyindeki korku merkezi bir kez titreşmeye başladı mı artık beyniniz durmadan korku üretmeye başlar. Bazı bedensiz varlıklar korku enerjisi ile beslenirler. Ve titreşime yapışırlar. Sonra kısır bir döngü başlar; sizi korkutur ve beslenir. O nedenle kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun, bu tip filmler izlemeyin, kitaplar okumayın hatta böyle konularda sohbetler etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA