Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen iremnur altunbas
Rüyamda avm gibi biryerdeyim arkadaşlarım ve abim var yerde kücük siyah bir yılan var devamlı abimi ve beni takip ediyor yılan abimin uzerine gidiyor yaklastikca buyuyor ama en cok benimle ugrasıyor bu yılan daha sonra bana dogru geliyor ben korkuyorum ben korktukça yılan buyuyor bana yaklasip şaha kalkıyor sonra üzerime atlıyor bogazima dolanıyor onu bir sekilde yere atıyorum kurtulduğumu saniyorum okula gidiyorum ve okula benim pesimden geliyor devamli beni takip ediyor .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkularınız sizi boğuyor. Korkularınız nedeniyle hayatınızı doğru dürüst yaşayamıyorsunuz. Bu rüya ruhunuzun çektiği azabı anlatıyor. Oysa ki biz bu dünyaya deneyimlemek için geliyoruz. Korkuların bizi engellemesine izin verdiğimiz sürece dünya yavan bir yer halini alacaktır. Ayrıca başarı için risk almak gerekir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA