Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yorumsuz
Çokta yakın olmadığım bir akrabamı gördüm. otobüste karşılaştık ama kadın normalde oldğnn tam tersi giyiniş davranış vs çok açıktı. otobüse sürekli kusuyordu. ben korktum ve indim sonraa peşimden geldi ve neden kaçıyorsun dedi rüyamda onun içine bişeyler girmiş gibi hissettim bu rüyayı görmeden öncede gece yüüzmü birşey tırmaladığını hissederek uuyandım ama ellerim yastığın altındaydı çok korktum ve merak ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beyninizdeki korku merkezi uyarılınca ardı ardına korku içerikli rüyalar görmüşsünüz. İlkinde sizi o his çok korkutmuş olmalı. Beyin böyle zamanlarda bu hissi tanımadığı için, korkulacak bir şey olarak gördüğü varlıklara atfeder olayı. Sonrasında korku korkuyu doğurur. Sadece kusan kadın, bu kadının hastalanmasını temsil edecekti. Ama işin içine şiddetli korkular girince rüya haberci olmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA