Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emre Eren
Birkaç gündür benzer rüyalar görüyorum. Arkadaşlarımla dolaşırken Bi anda bir arkadaşıma birşeyler oluyor sanki içine birşey kaçmış gibi oluyor. Ama sürekli aynı arkadaşıma. sonra rüyadan uyanıyorum ama aslında farklı Bi rüyadayım yataktayım sesim çıkmıyor böyle olunca daha önceki gün. Gördüğüm rüyayı gerçek sanıp rüyamda annemin yatağına koşuyorum anne yardım et diye senin içinde bişey var diyor çık diye bağırıyor. Soluk soluğa uyandım cevabınızı bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her yönü ile bilinçaltı rüyası bunlar. Korku, korkunun mayasıdır. Ne kadar korkarsanız rüyalarınızdaki kabuslar ve karabasanlar o derece artar. Beyindeki korku merkezi bir kez tetiklendimi titreşiminin durması uzun zaman alır. Tavsiyem; gerçek yaşamınızda kendinizi korkutacak şeyler yapmayın. Böyle konularla ilgilenmeyin, korku filmi izlemeyin, arkadaşlarınızla bu konuları konuşmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA