Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korkunç ruya
Rüyamda karanlık bi yerde uzun ince bi masa tarzı biseyde bi tarafta ben diğer tarafta tanimadigim bisey vardı onu hiç gormedim ama onunla oyun oynuyordum oyun hakkında görsel bisey hatırlamıyorum karşılıklı biseyler atıyoruz masaya aslında kart oyunu tarzi bisey ve ben hep kaybediyorum oyunu ve sanki bu oyunda ortaya çok büyük bi iddia koymuş gibi müthiş bir pişmanlık kaplıyor içimi korkarak uyaniridm ve uyanınca abimin öldüğünü onu kaybettigimi düşünürdüm uzun sure etkisinden kurtulmazım. Teşe
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissettiğiniz rüyalar bilinçaltınızın ürünleri olurlar. Rüyada geniş zaman kullanmışsınız sanki bu rüyaları her zaman görüyormuş gibi anlatıyorsunuz. Eğer böyle ise zaten rüya haberci değildir çünkü sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Görmediğiniz bir varlıkla oynadığınız oyun hayatla ilgili olmalı. Bir şey seçiyorsunuz ve sonra da bu seçimin sonuçlarını yaşıyorsunuz. Hayat bundan ibaret zaten, yaptığımız seçimlerin sonuçlarını yaşarız ve büyürüz. Ama kendinden emin olmayan ruhlar seçimlerini oluştururken zorlanırlar ya da sürekli pişmanlık yaşarlar. Seçimlerinizin sorumluğunu üstlenmeyi öğrenin ve kendinize güvenin. Hepimiz bu dünyada öğrenciyiz, hiç kimse sizden daha doğru ya da bilge değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA