Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AYŞE
Rüyada ablamla bir odadayız yanımızda caminin imamıyla eşide var ablamla imam yerde oturmuş imam dua yada kuran okuyordu ablamın kırmızı şalı açıldı şaçları göründü imam sinirlenip bağırmaya başladı karşımda açık oturma diye ablama vurmaya başladı sonra kamburu çıktı sureti dedişti cin yada şeytan gibi bayıldı imam bende eşarbımı sımsıkı tutup salavat getirmeye başladım yanındaki eşide bana arkadan sımsıkı sarıldı uyandım uyandığımda hala dua ediyordum korktum.yorumlamada ilgi alaka için teşekkü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Zaten korku hissedilen rüyalar haberci de olmazlar. Bu rüya sizin ve ablanızın dini yaptırımlardan ve gelenekler nedeniyle yaşadığınız yasaklardan bıkkınlığınızı anlatıyor. Daha özgür bir hayat yaşamak istiyorsunuz sanırım. Bu arada kendinizi korkutcak şeyler dinlemeyin, izlemeyin, okumayın. Korku korkunun mayasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA