Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

02.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cocomadmazell
Ben rüyamda kocaman bi odanın içindeyim öğretmenler odası gibi ve amcam öğretmenmis bi öğrenci velisiyle görüşüyor. Bende yanlarinda oturuyorum amcamın isten çıkmasını bekliyorumBu arada amcam gerçek hayatta öğretmen değil yurt dışında çalışıyoro sırada içeriye 2yarasa girip çıkıyor amaben korkuyorum gerçek hayatta da çok korkarım o hayvandan evimize girmişti neyse bi geliyor tam bacağıma yapışıyor korkudan ölmek uzereyim ama çekip alıyorum bu sefer boynuma yapışıyor amcam boynumdan çekip aldi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada korkmak.. Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. Amcanızla, eğitimle ve yarasa ile ilişkilendirdiğiniz korku dolu bir anınız var. Belki de şu anda tam olarak hatırlayamıyorsunuz ama bilinçaltınız unutmamış. Bilinçaltı hem unutmaz hem de garip bağlantılar yapar. Bu rüya bir tür korku ile yüzleşme rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA