Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

03.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arzu
Ben rüyamda en yakın arkadaşımla birlikte bi odadaydik sonra bi kadin vardi ama gozleri baya parliyordu sonra ben bu kadinin vok kotu niyetli oldugunu anladim elinde bi yiyecek vardi bana uzatti istemedim bagirdim sonra bizi bi yere yolladi boyle her yer aydinlikti ama cok dardi önümüzde bir suru ayetlerle ilgili soru vardi ben hicbirini cevaplayamadim sonra bi yere dustuk birisi bana burasi araf dedi sonra bi adam nur yuzluydu bana ve arkadasima kek gibi bisey uzatti biz aldik sonra uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önyargılarımız hayatımıza korkular taşır. Bazen öylesine güçlü olurlar ki kendimizden bile korkar hale geliriz. Ben her zaman aileleri, çocuklarına korku aşılamamaları konusunda uyarıyorum. Çünkü korkular yeni korkuları doğurur. Yetişkinliğe ulaştığımızda kendi yarattığımız öcüler yüzünden hayatı rahat yaşayamaz hale geliriz. Korku merkesi bir kez titreşti mi hep o titreşimin yarattığı enerjiyi ararız. yetişkinlerin korku filmi izlemeleri de bu yüzdendir. Korku, bir manada alışkanlık yaratır. Rüyanızda korku hakim. Ayetler, gözleri ışıldayan kadın, araf, sorguya çekilme; bunlar öğrenilmiş korkularınız. Ve elbetteki rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA