Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Rüyamda bir oteldeyim herkes trans gibi bir uyku durumunda. Tek tek odalara girip cılız sarışın bir genç arıyorum. Sorduklarım da Ona benzeyen çocuklar tip olarak ama Onun ismini duyunca korkuyorlar. Sonunda daha önce kontrol ettiğim bir odadan adam ve kadın trans halinde çıkıyor ancak çocukları çıkmayınca odaya giriyorum. odaya girince o gencin içeride olduğunu görüyorum yüzü korkunç görünüyor ve çiftin odada kalan çocuklarına zarar vermesin diye sesli bir şekilde dua ederek Onun üstüne yürürken uyandım. Uzun zamandır gördüğüm ilk korkunç rüya. Anlam verebilirseniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki bu tip rüyalar haberci olmazlar. Bunlar sizin önceden izlediğiniz, dinlediğiniz ya da konuştuğunuz şeylerin bilinçaltınızda bıraktığı izlerin yansımaları. Korku hissettiğimiz her rüya bilinçaltının eseridir. Ya da bazen dış güçlerin uyarması sonucu oluşurlar. Rüyayı önemsemeyin ve düşünerek kendinizi daha fazla korkutmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA