Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KORKMAK

03.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen busrad
Rüyamda erkek arkadaşımla gece yolculuğu yaptığımızı gördüm hava tam kararmamıştı sonra arabamız bozuldu arabadan indik ve sol tarafta olan ormana girdik ormanda ışıklı bir yol vardı ve yolu takip ettiğimizde çıkmaz bir yere geldik orda gömülü bir lahit vardı kapağına kadar gömülü istersek açabilecekmişiz gibiydi sonra bize bir ses o mezarı koruyun dedi etrafta meşaleler yanmaya başladı sonra birileri geldi ama biz korumaya devam ettik sonra çok kalabalık olmaya başladı korktuk ve oradan kaçtık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. İzlediğiniz benzer şeylerden etkilenmişsiniz ve bilinçaltınıza bu işlenmiş. Son günlerde gördüğünüz bir şey, bir ses, bir müzik bu etkilenmeyi harekete geçirmiş olmalı. Diğer rüyanızda da karanlık görmüşsünüz, bu sıralar korkuya meyilli bir ruh hali içinde olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA