Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜYÜ GEÇMEK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Rüyamda kız arkadaşımla Uludağ'a gidecektik beraber. Ben caddeye çıkıp onun gelmesini bekliyorum. O gelene kadar da, iki yanı deniz olan bir köprüden güle oynaya geçtim. Köprünün üstünden de sular akıyordu, ama çok güzeldi. Köprünün diğer ucunda bir ağaca sarıldım. Denizden çıkan 2 yaşlı teyzeye yardım edip onları caddeye çıkarttım ve otobüsün kalkacağı yere geri geldim. Kız arkadaşımı beklerken, hoşlandığım kişinin de orada olduğunu gördüm. Aynı yere seyahat edecekmişiz meğerse. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir fırsattan faydalanıp haytaınızda önemli bir değişiklik yapacaksınız. Kötü koşullara rağmen siz çok başarılı olacaksınız çünkü ya bir aileden destek alacaksınız ya da kendi ailenize güvenceksiniz. Hatta kendi başarılarınızın dışında başkalarına da yardım edebilirsiniz. Bu sürecin sonunda hoşlandığınız kişi ile aynı durumun içinde yer alabilirsiniz. Ve hatta kaderleriniz birbirine bağlanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA