Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜNÜN KOPMASI

27.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dolunay
Bir binada sürekli merdiven çıktım sonra asma bir köprü vardı sağlam durmuyordu ama en üste ulaşmak için ordan geçmeliydim yolun yarısında iki kız daha geldi sallanmaya başladı dengeli kaybettim karşı taraftaki eski ingilizce öğretmenim vardi sen dur diğerleri geçsin seni kurtaricaz dedi durdum onlar geçince köprü koptu kurtuldum ama organlarımin bırazini kaybetmiştim sen ölmedinmi diye eski bi arkadaşım sordu ameliyat oldum dedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyeriniz için çok emek harcamışsınız. Ancak rüyanız sizi uyarıyor; arkadaşlarınız nedeniyle bütün emekleriniz boşa gidebilir. Ya da bir rekabet size zarar verebilir. Eskiden beri bildiğiniz öğütler sizin davranışlarınızı belirleyecek ve risk almak yerine geri planda kalıp beklemeyi tercih edeceksiniz. Bu noktadaki tavrınız yanlış. Ne olursa olsun cesaretli olmalısınız. Beklemek sizin ağır bedeller ödemenize neden olabilir. Ameliyat olmanız bu durum nedeniyle sağlığınızın bozulacağını da haber veriyor. Tavsiyem şudur; şu anda mesleki değişimler için adım atmayın, başlamış bir girişim varsa, işte o zaman da cesaretinizi toplayıp duruma hakim olmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA