Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDEN GEÇMEK

19.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi
Tatil kasabasindayim deniz kenarında bi arkadaşımı bekliyorum denizin içinden çıkıp geliyo geziyoruz.Bi bölgeye gidiyoruz fakat oraya kar yağmış.Hava çok sıcak nasıl kar yağar diye düşünüyorum kara dokunuyorum ve karda kayanları izliyorum.Arkadaşım çok mutlu olduğunu söyleyip başka bi bölgeye gezmeye gidiyoruz giderken asma köprüden geçiyoruz.arkadaş geçti sonra ben geçmek için son hamlede zıplayip geçtim.Elimde saksı var içinde toprak yerine su ve iki çeşit bitki var. Bitkilerin kökleri canlı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köprüden geçmek.. Bu arkadaşınız ya da başka bir arkadaşınız sayesinde hem mutlu bir süreç yaşayacaksınız hem de yaşamınızda olumlu değişiklikler yapacaksınız. Arkadaşınız size önderlik edecek. Çiçekler umutları, yeni gelişecek hayalleri simgeliyor. Güzel bir rüya görmüşsünüz. Geleceğinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA