Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDEN GEÇMEK

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umut
Rüyamdavakitaksamheryer çok karanlıktı arkadaşlarımlabuluşmuştum ve yanımda kim vardı tam bilmiyorum ama bi süre sonra yanimdaikişiyleköprüye doğru kosuyorduk fakat köprünün ikiucundada boşlukvardıbüyük bi sicramayla köprüye gecebiliyorduk bngeçtim ve sadece tek kisininsığabildigi bigenişliği olan köprüde koşmaya devamettim sonra karsimdan çok hızlı bi araba geliyodubnde tekrardönmek zorundakaldımvedönerkenköprünün altında 3 yıl önce annesi vefateden arkadaşımı gördümelsalladibanakaranligagitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hızlı bir yaşam değişikliği var. Her şey olumlu yönde gelişecek. Ancak başkalarının kararlarından etkilenirseniz sizi yolunuzdan edecek şekilde davranabilirsiniz ve şansınızı yitirirsiniz. Korkmayın, hedeflerinize ulaşana kadar kimseyi dinlemeyin. Bu arada kelimeler arasında boşluk bırakmadan yazmamaya özen gösterin. Normalde böyle yazılan rüyaları eliyoruz, bilginiz olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA