Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDEN GEÇMEK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yakamoz
Rüyamda yakın kız arkadaşımla köprüden geçiyoruz.ırmak girdap olmuş beni içine çekmeye Çalışıyor.yardım etmesini söylüyorum ilgilenmiyor.oradan kurtuluyorum dar Alçak biryere geliyorum kafam vuruyor heryere.daha sonra Ormanlık bir alana geliyorum ünlü Acun Ilıcalı bana anahtarlar verip kapılardan geçmemi söylüyor.ferah Ormanlık alan büyük büyük siteler.cok mutlu oluyorum.sonra kız arkadaşımı Köprüde tekrar görüyorum tek başına yürümeye devam ediyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce denediğiniz bir girişim nedeniyle çok zorlanmışsınız, kader size izin vermemiş ve size yardım eden de olmamış. Yakın arkadaşınız sadece bir sembol. Şimdi başka bir şans doğacak. Popüler biri size yol gösterecek ya da şans verecek.Çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ve size yardım etmeyenler hala oldukları yerde sayıyor olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA