Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPRÜDEN DÜŞMEK

16.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HÜSEYİN GÜNDOĞAN
Gece rüyamda bir alışveriş merkezini merdivenlerinden çıkıyordum ve yukarı vardığımda buraya üniversite açıldığını söylediler. ve ben devam ettim merdivenleri çıkmaya. merdivenin sonunda çok ince betondan yapılma bir köprü denk geldim üstüne çıktığımda sallanıyordu ve ben köprüyü sürünerek geçmeye çalıştım ama çok salladığı için geriye dönmeye çalıştım ve köprü yıkıldı. ben köprünün ayağında asılı kaldım. köprü ayağı sallanmaya başladı itfaiye haber vercez dediler gelmeden yüksekten düştüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke durumunuzu da yazsaydınız.Bu rüya kariyer ya da eğitim için gerekli şartların oluşmadığını söylüyor. Alt yapınız hazır olmadan yapacağınız girişim hüsranla sonuçlanacaktır. Yaşam değişikliği için yola çıkarsanız hem gözden düşecek hem de üzüleceksiniz.Çevrenizin gaz vermesine inanmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA