Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKTEN SAKINMAK

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merdivenden çıkıp tuvalete giderken arkamdan bir buldog siyah kopek geliyor.hirlamiyor saldirmiyo ama israrla iceri girmeye çalışıyo.bi baktım kopek zaten girmis.yanimdan öylece geçip gidiyor. Iceride ilginctir bir kiz bi erkegin göğsüne dikiş atıyor. Baska biri köpeği kasdederek" biz sana demedik mi bisey yapmazsan eğer o zaten gider diye" diyor. Diğer rüyamda ise kiz kardeşim karsimda bana abla gözünden birsey çıkıyor diyor.bende gözümü ovalıyorum. Ovaladikca bir büyük hamamböceği çıkıyor. Ovaladikca parca parca yavrulari pisligi çıkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaten büyük köpeklerden korkuyorsunuz ama bir yandan da size öğretilenler var. Aslında korkmamanız söylenmiş. İlk rüyanız bu ikilemin bir yansıması. Köpek korkunuzu yenmeniz için hastanede çalışan birinden telkin almış olabilir misiniz. Diğer rüyanız önemli. Hamamböcekleri kolaylıkla hayatımızdan çıkartamayacağımız ama hiç sevmediğimiz insanları temsil eder. Böyle insanların nazarı değiyor size, dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA