Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKLERİN YANMASI

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alee
Yanimda bi köpek vardı. İlerde de yavru köpekler var diyorum ki bu köpeği gotureyim oraya az aksiyon izleyelim. Yanımki köpeğin tasmasini çıkarıyorum oraya koşuyor. Daha sonra yavru köpekler kaçmaya başlıyor. Yavru köpeğin sahibi falan benim köpeği yakalıyor. Sonra ben diyorum ceza lazim bu köpeğe yakmak lazim. Sonra bakıyorum yavru köpekleri teneke gibi biseye koyup yakiyor yani kendi yavru köpeklerini yakıyor. Köpekler tepkisiz. 4 5 kişi izliyoruz. Gözümüz doluyor. Sonra ben eve gidiyom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köpeklerin yanması.. Dostlarınızı kışkırtıp başkalarının arkadaşlarının üzerinde salıyor ve sonra da kenara çekilip olayları izliyorsunuz. Aslında inkar ile, kendi dostunuzu kötüleyerek durumdan sıyrılacağınızı sanıyorsunuz ama bu kez durum değişik. Başka insanların çok kötü durumda kalmasını izleyecek ve çok üzüleceksiniz; ama dikkat edin, vicdan azabı duyacağınız şeyler yapmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA