Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKLERİN SALDIRMASI

11.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen krdnz
Rüyamda eşimden arabamızın anahtarını istiyorum. Oda bana (ölmüş amcaoğluna) arabanın lazım olduğunu ona verdiğini söylüyor. Sonra bir dere kenarında oluyorum su berrak etrafı yeşillik ama dere ters yöne akıyor. Ardından koca koca siyah köpekler etrafımı sarıyor. Havlıyorlar ürkütücüler ama saldırmıyorlar da. Korkuyorum eve kaçıyorum (böyle bir evimiz olmamasına rağmen). İki katı yapılmış ucuncu katı ınsaat halınde bır evın merdıvenlerınden kacarak köpeklerden kurtuluyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Araba ile ya da karar vermenizi etkileyecek bazı konularla ilgili sorunlar söz konusu. Bir kayıp yaşanabilir. Sanki kaderinizde gerilemeler söz konusu. Bir dava ya da benzer resmi bir konu nedeniyle kendinizi tehdit altında hissedebilirsiniz. Tam olarak gerçekleştiremediğiniz hedeflerinize gömülme zamanı. Dışarı ile ilgilenmeyi bir süreliğine bırakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA