Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKLER TARAFINDAN PARÇALANMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kızılötesi
Merhabalar rüyamda bir benhalam ve kızı damdaydık. Halama asağı inin köpekler gelip saldıracak dedim dınlemıyordu ben kurtardım kendimi o ise köpekler tarafından parçalandı. Olay yerine gittiğim de siyah toprağın üstünde hızmalar görüyordum onları toplayıp okula gıtıım. İki tane kız arkadaşıma uzatıyordum. Bir tane kız arkadaşımın penisi vardı.ama takmıyordum. Sevdiğim çocuk duvara yaslanmış gulumseyıp bana bakıyordu Bense utanıyordum. Sanki bana asık olmuş gibiydi. Anlamı nedir? TSK.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birbirinden bağımsız görünümler şeklinde rüyanız. Tek rüya mı yoksa aynı rüyanın gelişimi mi anlayamadım. köpeklerin saldırması pek iyi değil. Halanız kendi dostları tarafından üzüntüye uğratılabilir. Siz sanki olacakları önceden hissetmişsiniz. Hızmalar halanızın bakış açısının yanlışlığına ilişkin dersleri temsil ediyor. Bu olayı başkalarına, ibret olsun diye anlatacaksınız. Kendinden çok emin görünen arkadaşlarınız bile durumu hayret verici bulabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA