Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKBALIĞINI OYALAMAK

16.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Merhabalar.Evimizin etrafında deniz vardı ve eşime bir köpekbalığının saldırdığını gördüm.Hemen denize inip köpekbalığını oyalamaya çalıştım.Elimde büyük bir solucan vardı onu ağzına tutuyordum oda solucandan parçalar almak için yukarı zıplıyordu,sakinleşti.Eşim bir saldırıya maruz kalmadan denizden yüzerek çıktı.Bir süre sonra solucan, ucundan bir parmak yukarıdan kararmaya başladı ben de kopmasın diye kendi solucana benzeyen çürümüş kuyruğunu yedirmeyi düşündüm.Kuyruğu çürümeye başlamıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz çok büyük bir düşmanla ya da düşmanlıkla karşı karşıya kalacak. Siz bu durumu bertaraf etmek için bazı şeyler yapacaksınız ve taktikleriniz işe yaracak. Sadece elinizde bulunan ve düşmanlık için kullandığınız şeylerde bazı kayıplar yaşanabilir ama bunu da gidermek için aklınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA