Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEKBALIĞI GÖRMEK

31.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asiye
Ruyamda birilerinin ateş etmesinden kaciyordum arabada 5 kisiydik eski sevdigim kisi dahil. Arabayi ben suruyordum ve bir denize ulastim ve kopruden gecip yarisina geldigimde kopek baliklarinin oldugunu ben ve o sevdigim kisi anlayinca bana geri don dedi ve kopruden geri donduk. Ve baliklar koprude kalan diger insanlari yediler. Bu kisi cok eski ama. Neden ruyama girdiki?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı sonuçların sizi etkilemesinden korktuğunuzu için bazı kararlar vereceksiniz ve çevrenizdekiler de sizie uyacak. Ancak kararlarınızı uygulamanız imkansız, düşmanlıklar nedeniyle geri adım atacaksınız. Çünkü önünüzdeki örnekler hiç de iç açıcı değil, onlar gibi olmak istemeyeceksiniz. Eski sevgiliniz sadece bir sembol olmalı. Ona bir açıdan benzeyen birini, belki de yeni sevgilinizi de kararlarınıza uymaya mecbur edebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA