Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rymzhyrlsn
Merhaba. Rüyamda arkadaşlarımla birlikte iki kişiden dans eğitimi aldığımızı gördüm. Onlar bize figür gösteriyor biz ise yapmaya çalışıyorduk. Daha sonra görmedim iki arkadaşımı gördüm onlara kağıt verdim numaralarını yazmaları için sonra canımız çekirdek istedi ben dışarı çıkmaya yeltendim ancak kapının önünde bir köpek vardı ve saldırıyordu onu barınağa götürmeleri için polislerden yardım istedim lakin polisin köpeği beni kontrol etti tüm uyarılarıma rağmen polis köpeği üzerimden çekmedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayata ayak uydurmaya çalışıyorsunuz ve bunun için çabanız var. Aslında yaşamınızda yeni bir sayfa açmak niyetindesiniz ve önümüzdeki günlerde bunun için bir fırsat yakalayacaksınız. Tek sorun hem kendi arkadaşlarınıza hem de çevrenizdeki otorite konumundaki insanlara dikkat edin, size engel olmaya çalışabilirler, en azından gecikmenize neden olurlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA