Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEK BALIĞININ KAN EMMESİ

17.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Sevgili Kahin,az önce iki rüya gönderen hiç evlenmemiş annesiyle yaşayan 54 doğumlu bayan benim.Şu benim yeğen beni de annesinide batırdı iş kuruyorum filan diye.Artık tekneyi sat yeni işe bak dedik.O da öyle yapacağını zaten stresten saçının ağardığını söyledi.Küçücük tekneye bir fatura eksik kesti diye vergiciler 15 bin lira ceza kesmiş ben ödedim kredi çekip.Rüyalarımda işaret varmı bu konuda.kellik-asansör-otel-bavul-kestane kabuğu-annem-gürbüz temizlikçi kadınlar bizimle konuşan.Ben sessiz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada köpek balığının kan emmesi.. Ne yazık ki bu rüyalar ani sıkıntıyı, yaşamdaki iniş çıkışları temsil ediyorlar. Bir süreliğine rahat ederiz demişsiniz ama o da olmacak, yeğeniniz sizin yakanızdan düşmüyor. Sessiz durmanız sakinliğinizi korumaya çalıştığınızı söylüyor. Kestane kabukları içi boş müşterilerdir. Bir para beklentisi boş çıkacak ama nedir bilemem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA