Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEK BALIĞINI YAKALAMAK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ali
Rüyamda uçurum kenarında kayalıkların dibinde denizin içinde beni yemek için bekleyen bi köpek balığı var ve benden başka insanlar var onlarıda yiyor ama gözü hep benim üzerimde beni denize çekmek için herşeyi yapıyor küçük bir çocuğu denize çekiyor ama yemiyor çocuğun boğulduğunu görünce dayanamıyorum bi iple köpek balığını ağzından yakalıyor uçurumun tepesine çekiyor sonrada suya atlayıp çocuğu çıkarıp suni tenefüs yapıp hayata dönmesini sağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir düşman ya da düşmanlık nedeniyle zarar gören insanlardan biri olmamak için kendinizi kontrol ediyorsunuz, güçlü duruyorsunuz. Ama bu düşmanlığın bir sonucu etkileyeceğini görünce daha fazla dayanamayıp bu kişiye haddini bildirecek ya da bu düşmanlığa son verecek, onu yeneceksiniz. Böylece hakkınızın elinizden alınmasına da engel olmuş olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA