Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEĞİN ISIRMASI

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yakamoz
Din hocası bir kadının evindeyim,dualar okuyor elinde bir tabak cennet meyveleri var.daha önce görmediğim meyveler. önce elime su dolduruyor,daha sonra meyveleri koyuyor. meyveleri koydukça elim büyüyor.masaya gidip yemeye başlıyorum.yaşlı bir adam gelip eşikteki siyah köpek uyanmasın yoksa seni ısırır diyor.Köpek hemen uyanıveriyor çok büyük adeta insan boyunda.sanki rüya değilde gerçek gibi yaşıyorum hissediyorum köpeği, engellemeye çalışıyorum ama ısırıyor beni,elimdekileri bırakıp kaçıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size ilahi destekler verilecek. Hem para hem de hayatın güzellikleri sizinle olacak. Ve adeta siz harcadıkça paranız çoğalacak. Ancak bir uyarı ve bu uyarının canlandırılmış halini görmüşsünüz. hayatınızdaki bu güzellikleri ballandırarak anlatmayın, başkalarının dikkatini çekmeyin. Çünkü eğer böyle davranırsanız kıskançlıklar nedeniyle size zarar verecekler. Güzel bir rüya bu; temkinli davranırsanız sorun olmayacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA